אושר: 3,700 דירות יוקמו בשטח שהיה פעם צריפין

אושר: 3,700 דירות יוקמו בשטח שהיה פעם צריפין
השמועות על פירוק צריפין התחילו לפני יותר מעשור. מי שהיה אז חייל שמשרת בצריפין וודאי שמע כי צריפין הולכת לפנות את מקומה לטובת ראשון לציון ובאר יעקב, וכי עיר הבה״דים תתפוס את מקומה.

כלא 4 יפונה משטח צריפין, ובמקומו יוקם כלא 10, במרכז עיר הבה״דים, שלפי השמועות באותה התקופה גם יבוא על חשבון כלא 6 אשר נמצא בצפון הארץ.
המהלך הזה יוודא ריכוז של חיילים ובסיסים באיזור אשר פחות אנשים בארץ מעוניינים להתיישב בו (דרום הארץ) ויפנה שטח עצום במיקום אסטרטגי לטובת מגורים. (קרדיט תמונה ראשית : Ynet)
והנה- השמועות קורות! הוועדה הארצית לתכנון ולבנייה של מתחמים מועדפים לדיור אישרה את הקמתה של שכונה חדשה בבאר יעקב, היכן שכיום נמצאות הריסות בה״די מחנה צריפין.

השכונה החדשה תכלול בין היתר כ-680 יחידות דיור קטנות (המיועדות ליחידים או זוגות ללא ילדים) וכ-280 יחידות עבור דיור מיוחד. (קרדיט תמונה ראשית : Ynet)
סך כל הפרוייקט מונה כ-3,700 יחידות דיור חדשות, שיצרו שכונה חדשה בבאר יעקב בהליך מזורז, על מנת להכניס עוד יחידות דיור לשוק בעשור הקרוב.
השכונה החדשה בעלת 430 דונם, שתיבנה על שטח המחנה הצבאי לשעבר, תהווה פיתרון עבור משפחות צעירות, זוגות צעירים בתחילת דרכם, שיוכלו להינות מדירות חדשות אך קטנות יותר (היות ולרוב בונים בארץ דירות של 3-4 חדרים שיקרות מידי וגדולות מידי לזוגות צעירים ללא ילדים), ו-280 יחידות הדיור המיוחד יכילו שילוב של דיירים הזכאים לדיור מוגן או מעונות לסטודנטים הלומדים באזור. המתחם גם יכלול שטח ציבורי נרחב ומבני ציבור.

המדינה שלנו- בכיוון הנכון.

דירוג המאמר:
שולח
דירוג קוראים
5 (1 דירוג)

כתיבת תגובה

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שיתוף בלינקדאין
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל
התחלת צ'אט
אפשר לעזור?
שלום וברכה, איך אפשר לעזור?